Телефон (опт та роздрiб):
+38 068 0339779
+38 050 3767010
 
Телефони (великий опт):
+38 050 3390797
+38 067 3836001
+38 093 7538061


Email:
diva.biz.ua@gmail.com

Підліткові плаття - diva.biz.ua

Напевно, кожна мама дівчинки – підлітка на власному досвіді знає, що вибрати плаття для дівчинки дуже не просто! А все тому, що теперішня молодь дуже часто відносить себе до різних субкультур і підбирає відповідний одяг, щоб самовиразитись.

Але якби там не було, у шафі юної модниці повинно бути хоча б декілька святкових підліткових платтів.

Перше, що повинна зробити кожна мама для своєї доньки, так це привити їй хороший смак ще з самого дитинства. Друге – на власному досвіді демонструвати підлітку, як потрібно правильно і красиво одягатися. Третє – мама завжди повинна пам’ятати про те, що її донька теж жінка, але поки що дуже маленька. А це означає, що в неї теж є свій смак, який, безперечно, потрібно поважати.

Плаття можуть бути дуже різними. Стилісти назвали найбільш модні кольори цього сезону для підлітків – це помаранчевий, бірюзовий, жовтий, синій, кораловий і яскраво-зелений.

Зберігається мода на квіткові принти та горошок, в моді великий зигзаг, зоологічні принти, написи і малюнки – силуети. Однотонних речей в колекціях для підлітків стало набагато більше.

Різноманітність фасонів і кольорів робить вибір підліткової плаття для дівчинки справою не простою, адже врахувати потрібно індивідуальні особливості характеру і фігури майбутньої власниці. Також не варто забувати про прикраси, аксесуари, зачіску, макіяж та інші дрібниці, які зроблять образ вашої юної принцеси бездоганним.

Модне, стильне і сучасне плаття – обов’язковий елемент гардероба для кожної маленької леді. І бажано, щоб воно було не одне. Саме тому люблячі батьки намагаються радувати своїх донечок обновкою регулярно, породжуючи тим самим величезний попит на одяг для дівчаток.

Інтернет – магазин Діва пропонує Вам купити підліткові плаття від українського виробника ТМ Діва та зекономити не тільки час, але й гроші.

Наші плаття не залишать байдужою жодну маленьку модницю!