Телефон (опт та роздрiб):
+38 068 0339779
+38 050 3767010
 
Телефони (великий опт):
+38 050 3390797
+38 067 3836001
+38 093 7538061


Email:
diva.biz.ua@gmail.com

Які жіночі сукні подобаються чоловікам?

Як відомо, жінки часто стараються причарувати та сподобатись чоловікам, а одяг грає у цьому важливу роль. Правильно підібрана жіноча сукня, у поєднанні із прикрасами, може створити незвичайний образ, від якого перехоплює дух. Тому так важливо купити сукню, яка пасує жінці та робить її особливою, при цьому відповідає найбільш популярним модним тенденціям.

жіноча сукняПлаття існують уже сотні років, їх постійно видозмінюють та доповнюють. Проте, усі можуть погодитись, що цей одяг завжди елегантно дивиться на жіночій фігурі та дозволяє вигідно її підкреслити. Сукні доречні на світських вечорах, святкових подіях, вони підходять для фуршетів та корпоративів, а також вдало дивляться на міських прогулянках та на урочистих подіях.

Варто відзначити, що сукні не тільки дозволяють жінкам виглядати елегантніше, але й є важливим інструментом для того, щоби сподобатись чоловікам. Вони підкреслюють природну красу та доповнюють її, завдяки чому допомагають привертати погляди протилежної статі. Як результат, своєю появою у такому вбранні жінка може справити неабияке враження на оточуючих.

Привабливий колір жіночого плаття

Стилісти відзначають декілька кольорів та відтінків жіночих суконь, що особливо подобаються чоловікам. Перш за все, варто відзначити білий колір, який створює відчуття легкості та підкреслює невинність жіночої натури, що особливо доречно на ранкових та денних подіях. Також зараз доволі популярні сукні чорного кольору, що підходять для вечірніх подій.

Червоний недарма називають кольором пристрасті. Сукні цього кольору сильно приваблюють чоловіків, підкреслюють жіночу граціозність, а також будуть доречними для різноманітних подій. Червоний також можна поєднувати із іншими відтінками щоб створити унікальний образ, що здивує всіх навколо та дозволить наглядно показати почуття смаку.

Проте, важливий не тільки колір сукні, а й те, чи вона личить жінці. Існує ще багато відтінків, які вдало виглядають та підкреслюють природню красу, дозволяють ефектно виглядати на різних подіях, від буденних до масових та світських. Тому важливо зважати також на особисті вподобання, особливості волосся та шкіри, статус події та хто буде її відвідувати.

Фасони жіночих суконь, що так подобаються чоловікам

За сотні років існування суконь дизайнери створили багато різних фасонів та стилів вбрання. Тому жінкам деколи складно підібрати ті із них, які найбільше підходять. При цьому їм цікаво, яке плаття купити, щоб ще більше подобатись представникам чоловічої статі.

Ось лише деякі із фасонів, що цілком підходять для цього:

  1. Футляр – цей стиль зробила популярним Одрі Хепберн. Особливістю є те, що він підкреслює фігуру, але при цьому підходить для повних жінок.
  2. Тюльпан – із спідницею у формі чаші, зазвичай вище колін, підходить для щоденних прогулянок та відвідування ресторанів.
  3. Сорочка – цей стиль доволі простий, але зручний для повсякденного носіння та не менш цікавий чоловікам.
  4. Балон – дозволяє прикрити певні недоліки фігури.
  5. Із V-подібними вирізами – доволі відвертий варіант, що привертає погляди багатьох чоловіків.
  6. Трапеція – не тільки виглядає привабливо, але й ефектно виглядає на жінках із різною фігурою.
  7. Коктейлі плаття – популярні у молоді, підходять для вечірніх подій.

Підбираючи фасон, також варто зважати на те, що підходить конкретній жінці. Важливо не тільки те, щоб одяг для жінок був модним, але також його зручність та відповідність фігурі.