Телефон (опт та роздрiб):
+38 068 0339779
+38 050 3767010
 
Телефони (великий опт):
+38 050 3390797
+38 067 3836001
+38 093 7538061


Email:
diva.biz.ua@gmail.com

Святкові блузки: з чим їх носити і поєднувати

Навіть по буднях кожна жінка дуже ретельно ​​підбирає свої образи. Їй подобається експериментувати, поєднувати різні стилі одягу, щоб виглядати елегантно. Але коли наближається свято, підбір одягу стає ще більш важливим, оскільки потрібно ефектно себе показати, правильно підібрати одяг, а також створити свій особливий стиль.

Блузки мають давню історію. Спочатку вони виглядали як видозмінені сорочки, але з часом їх фасон змінювався і ставав все більш оригінальним. З'являлися оригінальні рішення і додаткові елементи.

Хоча спочатку блузи використовувалися як білизна, лише близько ста років тому їх стали надягати як окремий предмет одягу. Вони не відразу стали популярними, але з часом жінки стали все більше віддавати їм перевагу. Модниці з різних країн стали надягати блузи з різних тканин, доповнюючи їх візерунками та іншими оригінальними елементами.

На сьогоднішній день блуза є стильним рішенням, якщо треба створити святковий наряд. Вона елегантна і легка, просто носиться, а також поєднується з багатьма іншими предметами одягу.

З чим носити святкову блузку

Якщо говорити про святкові блузки для жінок, то є різні їх стилі. Можна надіти блузи з перлами, бантами, прикрасами та іншими елементами. При підборі одягу кожен із стилів потрібно розглядати окремо.

Блузки з перлами

блузка з перлами

Перли і намиста підходять не тільки для блузок в горошок, але і для інших стилів. Вони дозволяють створити ретро стиль 60-х, якщо у Вас є інші предмети одягу з цієї категорії.

Блузки з бантами

блузки з бантами

Вони популярні вже багато десятків років. Банти можуть бути виготовлені з різних тканин, таких як шовк, батист або шифон. При цьому бантик повинен бути того ж відтінку, що і основна частина блузки.

Для святкового вбрання підходять блузки з незвичайних матеріалів, що імітують золото або срібло. Їх можна поєднувати з короткими або довгими спідницями, також для них підійдуть прямі брюки.

Блузи з прикрасами

блузка з прикрасами

Фахівці рекомендують поєднувати унікальні предмети одягу з прикрасами з простішими. Якщо вдягаєте блузку з прикрасами, значить потрібно надіти більш просту спідницю або брюки.

Найчастіше прикраси, такі як замки і банти, застібки та мережива, розміщуються на спині. Блузки з такими елементами непогано поєднуються з лляними або джинсовими тканинами, а також вузькими штанами.

Якщо блузка прикрашена бантами, складками або драпіруванням, з нею поєднуються короткі спідниці, спідниці-олівець, а також класичні середньої довжини. Хвилясті блузи поєднуються з досить пишними спідницями.

Також ось кілька рекомендацій щодо прикрас, які носять з блузами:

Особливі моделі блузок

Зараз досить популярні жіночі святкові блузки з широкими рукавами. Часто їх доповнюють прикрасами, нерідко у них також відкриті плечі. Такі предмети одягу виглядають дуже стильно і з часом стануть ще популярнішими.

блузка з широкими рукавами

Також досить популярні високі коміри і вирізи буквою V, які були трендовими багато років назад.

Підбір святкового одягу може бути непростим завданням. Але якщо враховувати свій смак і стиль, а також почитати поради від фахівців, можна легко підібрати блузки для святкового носіння і створити свій оригінальний стиль.