Телефон (опт та роздрiб):
+38 068 0339779
+38 050 3767010
 
Телефони (великий опт):
+38 050 3390797
+38 067 3836001
+38 093 7538061


Email:
diva.biz.ua@gmail.com

Дитячий одяг та натуральні тканини

 

Як важливо, для кожної мами одягнути свою найдорожчу дитину у найкраще, але, на жаль, не завжди думки мами та дитини однакові щодо придбання тієї чи іншої речі.
Важливо знати, що кожна дитина – це унікальна особистість і вона також має свій стиль ще з дитинства.
Не потрібно змушувати дітей одягати речі, які їм не подобаються. Дозвольте Вашій дитині самій вибирати одяг та за допомогою нього виражати свою індивідуальність, а Ви, в свою чергу, зможете трішки під коректувати його.

Вибирайте одяг з натуральних тканин. Таких як льон та бавовна. Самим гігієнічним рахується одяг з льону, який гарно переться та прасується, пропускає повітря та при цьому поглинає вологу, яку виділяє шкіра дитини, а тому зберігає природній теплообмін.

Звичайно, що у наш час, важко знайти одяг, до складу якого входять тільки натуральні тканини. Виробники добавляють в речі із бавовни штучне волокно, щоб надати їм форму та покращити експлуатаційну якість. Не забувайте слідкувати, щоб процент акрилу не перевищував допустимих норм, в іншому випадку такий одяг буде небезпечний для дітей. Акрилове волокно має канцерогенні властивості.

Чудовим одягом для холодної пори року буде одяг із шерсті. Недоліком буде тільки не висока міцність та довге висихання після прання.

Не варто купувати дитячий одяг із віскози. Віскоза пропускає ультрафіолетові промені, тому дитина в такому одязі буде знаходитися під прямими променями.

Гарно зарекомендували себе такі тканини, як байка, фланель та вельвет. В одязі з цих тканин дитина буде почуватися комфортно та затишно.

Краще всього купувати одяг для дітей у магазинах та у перевірених виробників.

Купуйте одяг для малечі з любов’ю і тоді нова річ принесе масу позитивних емоцій!