Телефон (опт та роздрiб):
+38 068 0339779
+38 050 3767010
 
Телефони (великий опт):
+38 050 3390797
+38 067 3836001
+38 093 7538061


Email:
diva.biz.ua@gmail.com

Як вибрати шкільну форму для дівчинки

Шкільна форма вже визнана такою ж статусною річчю для школярок, як і діловий костюм для бізнес-леді. Школа не намагається всіх однаково одягнути і перетворити учнів в сіру масу. Введення шкільної форми привчає дітей до дисципліни і самовираження через діловий стиль. А дивлячись на різноманітність вибору елементів одягу для школи, стає очевидно, що виглядати стильно і оригінально надівши шкільну форму цілком здійсненне завдання.

Незважаючи на всі модні тренди, батькам все ж варто підійти до вибору форми більш відповідально, оскільки діти в школі проводять більшу частину свого часу. Одяг не тільки повинен подобатися, але і в ньому повинно бути зручно і комфортно. Також одяг не повинен парити, або як-небудь заважати дитині.

Види шкільної форми

У різних школах можуть бити свої вимоги з приводу шкільного одягу. Він може відрізнятися або кольором, або фасоном. Але все, же є основні види шкільної форми, про які ми поговоримо докладніше.

Найбільш поширений вид шкільної форми для дівчаток - це сарафан. Він зручний в носінні, не сповзає і не тисне. Останнім часом сарафани зайняли досить високе місце в світових трендах одягу.

Ті, хто більш схильні до класичного варіанту, вибирають блузку зі спідницею. Ця тема завжди актуальна в будь-якому діловому стилі. Як то кажуть «безсмертна класика».

Але є багато дівчаток в підлітковому віці, яким просто незручно в спідниці. Набагато комфортніше в штанях або в шортах. Наприклад, штани дозволяють грати в більшу кількість ігор ніж, припустимо, спідниця. Тобто так дівчинка може себе почувати вільніше і нічого не буде сковувати рухи.

Також зовсім недавно з'явився такий оригінальний елемент шкільної форми, як шорти-спідниця. Це улюблена річ наших маленьких клієнтів. Шорти-спідниця - абсолютно універсальний предмет форми, оскільки шорти надають повну зручність при носінні, а спідниця додає романтичності і жіночності в діловій образ шкільної форми.

На що звернути увагу при виборі шкільної форми для дівчинки

Якщо у вас в школі, немає строгих правил щодо того, якою має бути шкільна форма для дівчаток, тоді всі козирі у вас на руках. Але для початку обов'язково варто поговорити зі своєю дитиною, адже носити ці речі не вам. Якщо ви не згодні з тим, що вибирає дівчинка, то ні в якому разі не говориіть їй це прямо. Погодьтеся з її думкою, дайте зрозуміти, що ви на її боці. Після цього вже можна звернути її увагу на те, що подобається вам, перерахувавши кілька аргументів на користь вашого вибору. Якщо все ж дочка не хоче, те, що пропонуєте ви і не йде на компроміси, тоді вам доведеться прислухатися до її вибору. Адже нікому не треба, щоб дитина з поганим настроєм щодня одягала свою форму і знехотя йшла до школи. Вам потрібно якомога більше мати стимулів для дитини, щоб вона з радістю хотіла відвідувати навчальний заклад. І одним з таких стимулів буде її улюблена нова шкільна форма.

І так, діти свою місію виконали - вказали вам вектор, в якому напрямку рухатися серед розмаїття фасонів шкільної форми. Далі справа за вами - вибір якісного одягу. Уважно дивіться склад тканин кожного елемента форми. Одяг шкільний для дівчаток повинен пропускати повітря, оскільки діти ведуть активний спосіб життя і не можна про це забувати. Тканина повинна бити легка і натуральна. Ваше завдання полягає в тому, щоб підібрати максимально комфортний одяг з тих, що сподобалися вашій доньці.

І так, підведемо підсумки. Шкільна форма для дівчинки, в наш час, може бути дуже різноманітною і стильною. Кожній учениці можна підібрати її колір і фасон. Оскільки шкільна форма на дівчинку складається з декількох елементів, то можна зібрати стильний і зручний спосіб.

І пам'ятайте, шкільна форма це візитна картка вашої дитини. Приємних покупок!